Vítejte ve světě Nintendo Wii

Jestliže vás tato konzole uchvátila stejně jako mě, tak jste na správném místě. Rád bych zde věnoval prostor výsledkům, které se vám podařilo dosáhnout při formování těla s Wii Fit. Pochlubte se ostatním jaký je váš Wii věk, jaké máte BMI a jak se vám podařilo vylepšit postoj a zdokonalit rovnováhu. Zde máte šanci zveřejnit vaše rekordy. Tak hurá do toho.

 

Aktuálně

Pro Evolution Soccer 2009 Wii

05.07.2009 23:12
Videa z hraní Pro Evolution Soccer 2009. Zápas Barcelony a Manchesteru United a Realu Madrid s Juventusem.
>>

Wii Fit Snowboarding

17.01.2009 10:52
Přidali jsme video se zimní tématikou - Snowboarding
>>

Nintendo Wii Sports Box

01.01.2009 21:06
Nově přidáno video s bouchačem JOUZOU. Více ve složce video.
>>

Nová dvě videa v naší galerii. Tentokráte z Nintendo Wii Fit. Konkrétně sjezd na lyžích a hoola hoo. Určitě si nenechte ujít video z hoola hoo, protože předvedné kreace musí zavídět i Mr. Bean. Skok do galerie

Byla přidána videa z hraní Fifa 2009 pro Nintendo Wii. Jedná se o dvě videa. Jedno z klasické hry a jedno ze speciálního herního módu Footi match. Videa naleznete zde

Dnes byly přidány první výsledky dosažené s Wii Fit.

 Více naleznete přímo na tomto odkazu

Novinky

Aktuální ceny Nintenda Wii v Německu

19.12.2008 13:03
Předvánoční cena Nintenda Wii v Německu činí 229,- EUR nebo 249,- EUR včetně hry Sports island.  
>>

Videa z hraní nintenda Wii

18.11.2008 12:26
Máme první přispěvatele do sekce video. Pokud máte zájem, tak pošlete odkaz na Vaše video a můžeme ho přidat do videogalerie. 
>>

Jdeme na to !!!

29.08.2008 08:32
Mám za sebou skoro týden testování a cvičení s Wii Fit, tak už můžu začít přidávat některé dosažené výsledky a aktuální zkušenosti. Vzhledem k tomu, že se tyto stránky týkají aktivního poybu, tak přidám i pár výsledků z Wii Sports. Informace naleznete ve složce Výsledky. Pokud se chcete podělit o...
>>

Koupil jsem Wii

29.08.2008 08:31
V pondělí 25.08.08 jsem se rozhodl koupit Nintendo Wii a protože u nás za to chtějí hrozný peníze, tak sem si pro něj dojel do Německa. Koupil jsem konzoli + Wii Fit + druhý ovladač + paměťovou kartu 2 GB a za to vse jsem dal 380,- EUR. Ještě jsem uvažoval, že si to nechám poslat z USA, ale když k...
>>

Wii Sports - GOLF

Tak zatím se mi podařilo odehrát 9-ti jamkové hřiště nejlépe na - 2. Celou dobu jsem měl -5, ale nakonci mě zradil vítr a nervy :-)

Pokud máte zájem, tak mi pošlete vaše výsledky a můžeme porovnávat. Odkaz zde

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.